فراخوان شناسایی پیمانکار

 مهلت ارسال مدارک: ۹۹/۵/۲۸

 کد در ایران کالا: 

 وبسایت:WWW.JPCOMPLEX.IR

 تعدادنمایش

 آگهی دهنده: شرکت پتروشیمی جم(سهامی عام)

 نشانی: تهران، خیابان شهید عباسپور، خیابان نظامی گنجوی، شماره ۲۷، شركت پتروشيمي جم

 

آگهی فراخوان شناسایی پیمانکار

نوبت دوم

موضوع: شناسایی پیمانکاران طراحی راکتور پری کانتکت واحد پلی اتیلن سبک خطی مجتمع پتروشیمی‌جم

 

شرکت پتروشیمی جم(سهامی عام) در نظر دارد جهت قرارداد انجام خدمات مهندسی،تامین کالا و تجهیزات،ساخت ونصب و راه اندازی راکتور پری‌کانتکت واحد پلی اتیلن سبک خطی،براساس اسناد پیوست از طریق فراخوان عمومی، پیمانکاران واجد شرایط را شناسایی نماید. فلذا از شرکت هایی که آمادگی و توانایی انجام موضوع مناقصه را داشته و دارای سوابق و تجربیات موثر و مرتبط می باشند دعوت می شود از تاریخ درج آگهی (99/5/4 و 99/5/7 ) تا تاریخ 99/5/14 به تارنمای (وب سایت) پتروشیمی جم  به آدرس WWW.JPCOMPLEX.IR مراجعه و اسناد ارزیابی کیفی را از طریق این تارنما (وب سایت) دریافت (دانلود) نمایند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتردر خصوص مناقصه می­توانید به نشانی تهران،خیابان شهید عباسپور، خیابان نظامی گنجوی، شماره 27، طبقه­ی چهارم، دبیر خانه­ی کمیسیون معاملات مراجعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88652978-021 تماس حاصل نمایند.

الف- شرح مختصر کار:

انجام خدمات مهندسی،تامین کالا و تجهیزات،ساخت ونصب وراه اندازی راکتور پری‌کانتکت واحد پلی اتیلن سبک خطی پتروشیمی جم

ب-برخی نکات مهم:

شرکت های واجد شرایط می بایست ضمن مطالعه اسناد جهت اطلاع از موضوع فراخوان،اسناد ارزیابی کیفی را  مطابق دستور العمل مندرج در آن بررسی و تکمیل و به همراه مستندات مربوطه در پاکت «د»بصورت لاک و مهر شده تحویل دبیرخانه محرمانه حراست شرکت پتروشیمی جم واقع در دفتر تهران تحویل نماید.

شایان ذکر است که ارائه  شماره تلفن و نشانی پست الکترونیک متقاضی شرکت در فراخوان شناسایی پیمانکار به همراه اسناد ارزیابی کیفی، برای تداوم اطلاع‌رسانی‌ها الزامی است.

توضیح: درصورت هرگونه نقص در ارائه مستندات و یا عدم تکمیل موارد فوق، ارزیابی کیفی و تشخیص صلاحیت متقاضی قابل بررسی نمی باشد و ارائه مدارک مورد اشاره و عدم تایید صلاحیت، هیچگونه حقی برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

پس از ارزیابی کیفی و تشخیص صلاحیت متقاضیان و مشخص شدن فهرست کوتاه مناقصه گران، از شرکت های تائید شده در مرحله ارزیابی کیفی،دعوت به شرکت در مناقصه خواهد شد. حداقل امتیاز قابل قبول برای تایید صلاحیت مناقصه گران و تحویل اسناد مناقصه 65می باشد.

 

شرایط مناقصه:

  • مهلت دریافت اسناد ارزیابی کیفی مناقصه: از تاریخ درج اولین نوبت آگهی در روزنامه (99/5/4) لغایت99/5/14می باشد.
  • آخرین مهلت تحویل پاکت«د»(مستندات ارزیابی کیفی):پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 99/5/28 می باشد.
  • سایرجزئیات و اطلاعات مربوط در اسناد ارزیابی کیفی مناقصه مندرج است.
  • شرکت پتروشیمی جم(سهامی عام) در بررسی مستندات و نیز در رد یا قبول هریک یا تمام مستندات ارزیابی کیفی ارائه شده توسط شرکتها بدون آنکه محتاج به ذکر دلیل باشدمختار است.
  • پاکت «د» (مستندات ارزیابی کیفی) پس از لاک و مهر شده قرار گیرد و طبق زمان مقرر تحویل دبیرخانه­ی محرمانه حراست دفتر مرکزی پتروشیمی جم واقع در تهران گردد و رسید دریافت شود..
  • آدرس مناقصه گزار (دفتر مرکزی) جهت تحویل پاکت «د» ارزیابی کیفی:تهران، خیابان شهید عباسپور، خیابان نظامی گنجوی، شماره 27، شرکت پتروشیمی جم

روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم

روزنامه امروز

شرکت معادن اسفندقه در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی دومرحله‌ای از میان شرکت‌های معدنی واجدشرایط نسبت…
مناقصه عمومی تجدید رفع نواقص خط انتقال 6اینچ رودان نوبت دوم
شرکت معادن اسفندقه در نظر دارد از طریق برگزاری مناقصه عمومی دومرحله‌ای از میان شرکت‌های معدنی واجدشرایط نسبت…
مناقصه عمومی تجدید رفع نواقص خط انتقال 6اینچ رودان نوبت دوم
فهرست